Dekorasyon uygulamalarında gerek ekip, gerekse teknik kadronun tecrübesi, sonucun her yönden tatmin edici olabilmesinin vazgeçilmezidir. Kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için mutlaka yapılacak çalışmaları önceden iyi programlayıp, sonrasını düşünmek gerekmektedir. Bu noktada BEKÖZ İNŞAAT sizler için doğru bir tercih olacaktır. Daha kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

  • Konutkent Mahallesi 3035. Cadde No : 74 /A – 44 Suit Tower Çankaya - Ankara
  • +90 533 927 30 87

Taşyünü asma tavan

T24 taşıyıcı profil üzerine monte edilen karo taşyünü plakaların birleştirilmesi ile oluşur. En ekonomik asma tavan sistemlerimizden birisidir. Fiyat performans oranı nedeni ile bir çok iç mekanda tercih edilen bir asma tavan türüdür. Isı izolasyonu sağlar, yangına dayanıklıdır ve nem tutmaz. Akustik özellikleri oldukça iyidir. Beyaz renkli olan taşyünü tavan panelleri ofis gibi alanlarda aydınlatmaya da yardımcı olur. Daha ferah ve aydınlık iç mekanlar yaratmak için ideal ve ekonomik bir çözümdür.

Taşyünü Tavan Ankara

Taşyünü Asma Tavan Özellikleri

Taş yünü tavan plakaları içeriği; miktarındaki bazal taşı ihtivası %54, kimyasal materyaller %36 ve % 10 miktarında geri dönüşüme uğramış ham maddenin 3000C sıcaklıkta sıvı hale getirilmesinin ardından bu sıvının kalıplara alınarak basınca tabi tutulmasıyla üretilen bir malzemedir.

Kullanılan malzemelerin insan yaşamına ve doğaya zarar verici özellikleri bulunmamaktadır. Kanserojen nitelikteki asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler tüm panellerde uygulanmaktadır. Projelerimizde kullanılan ürünlerimizin TSE belgesi ve ISO9001 belgeleri mevcuttur.

Taşyünü Ankara Tavan  – Ankara Dekorasyon

Taşyünü tavan uygulamada uzman ve deneyimli bir ekip ile doğru sonuç alabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra tavanda çıkabilecek sorunların önüne geçmek için tecrübeli ve işinde uzman ekipler ile çalışmak asma tavan sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisidir. Beköz İnşaat Yapı asma tavan sistemleri montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır.

X