Dekorasyon uygulamalarında gerek ekip, gerekse teknik kadronun tecrübesi, sonucun her yönden tatmin edici olabilmesinin vazgeçilmezidir. Kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için mutlaka yapılacak çalışmaları önceden iyi programlayıp, sonrasını düşünmek gerekmektedir. Bu noktada BEKÖZ İNŞAAT sizler için doğru bir tercih olacaktır. Daha kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

  • Konutkent Mahallesi 3035. Cadde No : 74 /A – 44 Suit Tower Çankaya - Ankara
  • +90 533 927 30 87

Bölme Duvar Nedir?

Bölme Duvar Nedir: Birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir. Bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir hale getirmek için kullanılır. Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir.

Bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Bu sistem mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir. Güneş alabilir açılıp kapanabilir istenildiğinde güneşin zararlarından korunabilir. Son derece kullanışlı olan bölme duvar dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yetmişe yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur.

Ankara Bölme Duvar

Bölme duvar nedir konusu anlattıktan sonra sizlere bölme duvar faydalarını ve avantajlarını anlatalım.

Bölme Duvar Sistemleri Nasıl Yapılır.

Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez, yangına dayanıklı e1 belgesine sahip bir üründür. Ofis bölme duvar sistemlerini ofisinize yaparken herhangi bir ruhsat almanıza gerek yoktur mevcut projede değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Ofisler için ideal bir sistem olup ofisinizin ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra zaman kaybı oluşturmaz. Kalınlık olarak 80 cm olduğundan fazla yer kaplamaz çift taraflı kullanılan camlar 4 mm olduğundan ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür. Sizlere bölme duvar nedir nasıl yapılır konusunu anlatmaya çalıştık bölme duvar fiyatları ile ilgili ise bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Ankara Dekorasyon – Ankara Duvar Bölme

Dekorasyon denilince ilk olarak akıllara bir mekanın sanki bir sihirli dokunuşla baştan aşağıya yenilenmesi eski tasarımına nazaran harika ve inanılmaz bir tasarım ortaya konulması geliyordur. Bilindiği üzere dekorasyon işleri siz müşterimizin hayallerini yerine getirmenin bir başka söylenmesidir.

Dekorasyon işlerinde sizin istediğiniz tasarımlar ve bizim uzman keşif ekibimizin sizin eviniz ya da diğer mekanlarınız en uygun tasarımları ortaya koyarak güzel bir harmanla yapılır. Bu şekilde istenilen o dönemin en modern ve şık tasarımları ortaya çıkmış olacaktır. Hem sizin istediğiniz tasarımlar hem de modaya uygun bir uygulama ortaya konulacaktır.

Ankara Uygun Bölme Duvar Ankara Dekorasyon

Keşif ekibimiz ile kararlaştırılan tasarımlar sonrasında mimarlarımızın çizeceği ön model size sunulur. Sizinde onayınız alındığı takdirde deneyimli ustalarımız ile gelerek uygulama yapılır. En kısa zamanda fazla rahatsızlık vermeden işler halledilir ve size teslim edilir.

Ankara Uygun Dekor

Ankara dekorasyon olarak Uzman ekibimiz ve deneyimli ustalarımız ile size en profesyonel işçiliği ortaya koymaya hazırız. Firma olarak modayı takip edip, modaya ayak uydurarak çalışıyoruz. En büyük hedefimiz olan müşteri memnuniyetini yakalamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Sizde Dekorasyon için deneyimli ve profesyonel bir firma arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin ; 0 312 217 19 71

KADİR ÖZCAN : 0 532 409 11 53

MURAT YILMAZ : 0 533 927 30 87

X