Dekorasyon uygulamalarında gerek ekip, gerekse teknik kadronun tecrübesi, sonucun her yönden tatmin edici olabilmesinin vazgeçilmezidir. Kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için mutlaka yapılacak çalışmaları önceden iyi programlayıp, sonrasını düşünmek gerekmektedir. Bu noktada BEKÖZ İNŞAAT sizler için doğru bir tercih olacaktır. Daha kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

  • Konutkent Mahallesi 3035. Cadde No : 74 /A – 44 Suit Tower Çankaya - Ankara
  • +90 533 927 30 87
Image

Beköz

Ankara
Dekorasyon Firması

BEKÖZ İNŞAAT İnşaat Otomativ Gıda Ltd. Şti.

Ankara Dekorasyon

Dekorasyon uygulamalarında gerek ekip, gerekse teknik kadronun tecrübesi, sonucun her yönden tatmin edici olabilmesinin vazgeçilmezidir. Kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için mutlaka yapılacak çalışmaları önceden iyi programlayıp, sonrasını düşünmek gerekmektedir. Bu noktada BEKÖZ İNŞAAT sizler için doğru bir tercih olacaktır. Daha kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

BEKÖZ İNŞAAT  olarak Yaşam alanlarının daha şık ve kullanışlı olması için son derece titiz ve hassas davranıyoruz. Ankara tadilat ve dekorasyon firmaları arasında bilinilirliği ve güvenilirliği en yüksek olan dekorasyon ve tadilat firması olmanın sorumluluğunu biliyoruz.

Ankara tadilat ve dekorasyon firması olarak tüm yaşam alanlarında anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetini kusursuz bir şekilde tamamlıyor ve zamanında teslim ediyoruz. Anahtar teslim ev ve ofis tadilatı ile birlikte alçıpan, boya, gergi tavan, elektrik, tesisat, duşakabin, zemin kaplama, seramik, cam balkon, ve PVC sistemleri ve daha bir çok  alanda hizmet sunuyoruz.

Tadilat, kullanılmış veya ömrünü yitirmiş yapı malzemelerinin bakım, onarım, yenileme işlerinin tümüne verilen isimdir. Ev tadilatı ve dekorasyonu oldukça önemlidir ve uzmanlık gerektiren bir sektördür.

Ev tadilat işleri, daire tadilat ve dekorasyonu, iş yeri ve ofis tadilat ve dekorasyonu gibi konularda küçük ya da büyük yenileme projeleriniz için  lütfen teklif isteyiniz.. 

Eryaman – Bağlıca – Etimesgut – Çayyolu – Emek – Bahçelievler – Ümitköy – Bilkent – İncek – Balgat – Çakırlar- Batıkent Yenimahalle & ANKARA’ NIN Tüm Bölgelerine Hizmet vermekteyiz. BEKÖZ İNŞAAT İnşaat Otomativ Gıda Ltd. Şti.

Anahtar Teslim

Tüm işlerimizi isteklerinize göre anahtar teslim olarak yapmaktayız.

Dekorasyon

Ankaranın en iyi iç mimarları ile çalışıyoruz. Ekibimiz herşeyin en iyisini en uygun fiyata yapmak için yanınızda.

542

Toplam
Tamamlanan

15

Devam Eden
Proje

542

Yeni
Müşteri

28

Yeni
Proje

Image
Blog Yazılarımız

Ankara Dekorasyon Hakkında Yazılar

Dekorasyon hakkında genel blog yazıları.

Ankara Dekorasyon

Ankara Dekorasyon Ankara dekorasyon firması İDEAL ANKARA DEKORASYON 2020 senesinde başladığı hizmet hayatına bir çok alanda faaliyet vererek devam etmektedir. Sizin istek ve.

Read More
X